LASER SQUASH


LaserSquash jest jedną z wielu spektakularnych gier laserowych gdzie gracze walczą z wiązkami laserowymi , które są wystrzeliwane w jego kierunku. Punkty należy zbierać przecinając wiązki laserowe pałeczką otrzymaną wcześniej w recepcji. Proste i przyjemne!

Przy każdym celnym zbiciu lasera pałeczka wibruje i zaświeci się w dłoni gracza. Im szybciej wiązki będą przecinane, tym więcej punktów gracz zdobędzie.

Atrakcyjny i intuicyjny

Uzyskane wyniki są wyświetlane na ekranie i wspierane są poprzez efekty dźwiękowe, komentarz głosowy oraz dynamiczną muzykę i efekty świetlne. LaserSqaush to idealne połączenie zaawansowanej technologii i świetnej gry.

Wyzwanie i konkurencja

Podczas gry mierzona jest szybkość reakcji i punkty a gra dostosowuje się automatycznie do zwinności i szybkości gracza. Wiązki laserowe, dynamiczna muzyka, komentarz głosowy, konkurencja i efekty świetlne zapewniają, że adrenalina wzrasta a gracze chcą grać za każdym razem szybciej i efektywniej. Po kilkukrotnym rozegraniu pełnych gier większość graczy ma zadyszkę. Doskonały sposób na wyeliminowanie stresu w ciągu kilku minut!

1 lub 2 graczy – 3 poziomy gry
Koszt 5 zł/gra

Żetony można nabyć w recepcji toru kartingowego