URODZINY


Jeśli chcesz aby urodziny Twojego dziecka były wyjątkowe i niezapomniane wypraw je w Poznań Indoor Karting !!! To miejsce przeniesie Twoje dziecko w klimat zabawy, rywalizacji sportowej, gry fair play a przede wszystkim zapewni mu dobry humor i mile spędzony czas z przyjaciółmi.

Ty decydujesz czy wolisz dla swojego dziecka zawody na torze kartingowym, laserowy paintball, labirynt laserowy, sumo a być może zawody w laser squash. Naszym doświadczeniem, służymy pomocą w doborze atrakcji. Tylko dla Ciebie przygotujemy indywidualną ofertę z wybraną przez Ciebie atrakcją lub jak wolisz zaproponujemy Ci mix atrakcji wraz z dostępnym na sportsbarze poczęstunkiem. 

Solenizant wraz ze swoimi gośćmi zostaje przeszkolony przez instruktora toru kartingowego bądź obsługę areny LaserMaxx. Podczas wyścigów każdy z uczestników zostaje wyposażony w kask, kominiarkę oraz kombinezon. W cenie urodzin wliczone są również karty licencji ważne przez 1 rok Karta dla solenizanta jest w prezencie od naszej firmy.

Udostępniamy Państwu zaproszenia urodzinowe w wersji elektronicznej.

Na miejscu mają Państwo możliwość zakupienia słodkich bądź słonych przekąsek. Nasz sportsbar proponuje również szeroką gamę napoi. W poniższym linku znajdą Państwo aktualne ceny na napoje i przekąski: www.worldkarts.eu/menu-sportsbar

Jeżeli chcieliby Państwo zapewnić swoim pociechom więcej rozrywki i w 100% wypełnić ich wolny czas a samemu w gronie pozostałych rodziców w spokoju wypić kawę, proponujemy wynajęcie animatora. Osoba prowadząca zajmie się Państwa dziećmi i dostosuje gry i zabawy do wieku uczestników.

Dodatkowo mogą Państwo zamówić u nas tort urodzinowy lub pizzę. Istnieje również możliwość wniesienia własnego tortu, wówczas zostanie pobrana opłata „talerzykowa”*

Za dodatkowa opłatą dostępny jest również szampan bezalkoholowy oraz zaproszenia w wersji papierowej.

Powyższa oferta nie zapewnia Państwa dzieciom obecności opiekuna, dlatego podczas trwania urodzin wymagana jest obecności osoby organizującej urodziny, bądź osoba wcześniej przez nią wyznaczona i wskazana na recepcji firmy. Dzieci nie mogą być pozostawione same. Organizujący urodziny ponosi pełną odpowiedzialność za nieletnich.

 

*Tort może zostać wniesiony na nasz obiekt tylko i wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu i zaakceptowaniu przez naszą firmę. Konieczne jest wcześniejsze podpisanie oświadczenia oraz udostępnienie kopii paragonu potwierdzającego wniesienie własnego tortu na obiekt Poznań Indoor Karting. Firma Poznań Indoor Karting nie ponosi żadnej odpowiedzialności związanej z jego spożyciem przez uczestników przyjęcia urodzinowego.