DYSTRYBUCJA


Chcesz otworzyć w Polsce swoje cetrum gier laserowych LaserMaxx – LaserGames?

Najlepszy dostępny na rynku, profesjonalny i zaawansowany system gier laserowych w atrakcyjnej cenie.

Jako projektant i producent gier laserowych LaserMaxx, oferujemy pełen serwis i pomoc w otwarciu własnej działalności związanej z grami laserowymi. Pomagamy przy dekorowaniu przyszłych sal gier, inicjowaniu programów marketingowych i docieraniu do potencjalnego klienta. Ponadto, nasze specjalne pakiety LMX mogą zostać dopasowane do potrzeb klienta, zachowując swoją niską cenę.

Wspieramy firmy naszych klientów na wiele sposobów, m. in. finansowaniu pay-per-play.

LaserMaxx button

 Już teraz oferujemy nową ewolucję systemu LaserMaxx - EVO5:

Gra do 6 drużyn i aż 64 graczy:
Nowy system EVO-5 wykorzystuje ultra jasne wielokolorowe diody LED, które są bardzo widoczne przez przezroczyste mocne plastikowe pokrywy. Jasność diod LED może być dostosowana do jaśniejszych lub ciemniejszych aren. Z nasza nowa technologia możesz grac nawet w 6 drużynach z liczba graczy Az do 64. Kolory drużyn to Czerwony, Zielony, Niebieski, Morski, Żółty i Różowy

Punkty trafień:
LaserMaxx słynął zawsze z punktów trafień. Mikroprocesory kontrolują wszystkie punkty trafień kamizelki EVO-5. Tak jak we wcześniejszych EVO możesz być trafiony w przód, tył, ramiona oraz bron. Nowe czujniki EVO-5 czynią Twoja kamizelkę i bron bardziej czuła
i precyzyjna na strzały. Trafienia są także rozpoznawalne przez błyśnięcia stroboskopowe

System dźwiękowy wysokiej jakości:
Technologia cyfrowej mowy oraz procesory dźwiękowe wysokiej pojemności zapewniają pierwszorzędne dzwieki. Glosniki wysokiej jakosci na obydwu ramionach dają graczu najlepsze wrażenia dzwiekowe. Efekty dzwiekowe i cyfrowy systemmowy zapewnia graczu podniecenie i wskazówki do gry.

Happy Birthday:
Gdy grupa dzieci zaczyna grę, można usłyszeć melodię Happy Birthday wydobywająca się z kamizelki
EVO-5. Gdy melodia zaczyna grać, dzieci otrzymują nie lada niespodziankę i mają świetną zabawę!

Nieprzerwana komunikacja radiowa:
Nieprzerwana komunikacja radiowa jest aktywna podczas gry. Umożliwia to większa kontrolę podczas całej gry. Wyniki na żywo są możliwe dzięki nieprzestanemu wsparciu i komunikacji poszczególnych kamizelek
i kontrolera komputera.

Skuteczność aż do 35 m:
Ze słynną technologią strzałów możesz postrzelić graczy precyzyjnym i skutecznym strzałem. Wsparcie dźwiękiem, wibracją i informacjami na żywo na Twoim wyświetlaczu, wskazuje czy strzał był celny. Odległość strzału aż do 35 metrów jest najdłuższą dostępną w całej branży gier laserowych.

Nieprzerwanie!
Nawet jeśli rozbierzesz całą kamizelkę i wyciągniesz baterię, kamizelka EVO-5 nadal będzie w grze. Będzie kontynuowała grę z tymi samymi ustawieniami bez zauważenia przez graczy! Jest to wielka przewaga nad poprzednimi EVO (w których można było rozłożyć kamizelkę, z wyjątkiem baterii) a w szczególności nad konkurencją. Czy wiedziałeś także o możliwości sklonowania kamizelki z ustawieniami gracza do innej, w razie jakichkolwiek problemów? Gracz może wtedy kontynuować swoją grę!
Można to teraz także nazwać -Super nieprzerwanie- !...

Kody QR:
LaserMaxx jest pierwszą marką z kodami QR na kartach wyników. Kody te zawierają informacje takie jak punktacja, informacje o centrum LaserMaxx i wiele innych.

Moduł 2 aren:
Przy wykorzystaniu tego modułu istnieje możliwość toczenia gry na 2 arenach jednocześnie. Jest to bardzo przydatne jeżeli chcesz podzielić swoją duża powierzchnię na 2 areny, przyjmując tym samym więcej graczy w ruchliwsze dni i utrzymywać prywatność grup.

Moduł rankingu:
Ranking w czasie rzeczywistym basujący na wynikach na żywo daje graczowi możliwość szczegółowego wsparcia dzięki bardzo szybkiemu transmiterowi radiowemu. Ranking jakiego jeszcze nie było.

Moduł DMX:
Z naszym modułem DMX światła i efekty specjalne wewnątrz Twojej areny będa kontrolowane z poziomu konsoli komputera. Światła zostaną właczone automatycznie wraz ze startem gry. 

Moduł MP3:
Moduł MP3 daje możliwość automatycznego startu muzyki wraz z grą. Kontroluje także muzyką podczas uzbrojenia, startu i końca gry. 

Moduł video:
Pokaż materiały video na dodatkowym ekranie połączonym do konsoli LaserMaxx

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
Paweł Kozubiński
tel. +48 515 280 111
pawel@worldkarts.eu
pawel@lasermaxx.com