INFORMACJE


Każdy z graczy ubrany jest w specjalną kamizelkę, wyposażoną w czujniki, które reagują na wiązkę laserową. Indywidualni gracze zdobywają punkty poprzez trafianie w przeciwników. Ilość zdobytych punktów decyduje o wygranej drużyny. Każda z drużyn rozpoznaje własnych graczy poprzez kolor lampek na kamizelkach i kolor karabinków.

Kiedy gra się kończy, każdy zawodnik otrzymuje swoją punktacje (ilość trafień, informacje dotyczące trafień przez innego gracza, bonusy, itp.). Karta z punktami zawiera także punkty zdobyte przez cała drużynę. Dodatkowe monitory rozmieszczone na terenie recepcji informują o punktach zdobytych podczas gry.

Gra do 6 drużyn i 15 graczy:

Nowy system EVO-5 wykorzystuje ultra jasne wielokolorowe diody LED, które są bardzo widoczne przez przezroczyste mocne plastikowe pokrywy. Jasność diod LED może być dostosowana do jaśniejszych lub ciemniejszych aren. Z nasza nowa technologia możesz grac nawet w 6 drużynach z liczbą graczy aż do 64. Kolory drużyn to Czerwony, Zielony, Niebieski, Morski, Żółty i Fioletowy

Pliki do pobrania